bag alam

bagalam

Sac Longchamp Le Pliage

Tištěná média *
Svět koupelen
čtvrtletník, *
cena 49 Kč
HOME
měsíčník, *
cena 49 Kč
Bydlení Stavby Reality
měsíčník, *
cena 49 Kč
Obklady, dlažba a sanita
dvojměsíčník, *
cena 49 Kč
* REKLAMA Když je málo i bazén !!! Návrhy a realizace interiérů prodej dřeva a paliv Broukal Knihy pro každého Speed media Krasohledy Rybařík - specialista na přívlač Truhlářské práce a výroba nábytku na zakázku Managment stánkového prodeje Maryška Elektrocentrum
Administrace *
Nový uživatel Nápověda
nová firma

Nápověda

Předmět aukce

 

Předmětem aukce je vyznačený prostor na Úvodní straně a v jednotlivých kategoriích Sortimentu.

Tato plocha bude obsazena reklamním materiálem vítěze dražby a to minimálně na měsíc.

 

 

 

 

Aukce

 

Aukce reklamních ploch na Úvodní stránce a v jednotlivých kategoriích Sortimentu se mohou zůčastnit  pouze registrovaní Výrobci nebo Prodejci po zaplacení tarifu panKapička a Řemeslníci, kteří mají přidělenou firmu ke správě .

Pro přihlášení do Aukce na Úvodní straně nebo ve vybrané kategorii Sortimentu klikněte na tlačítko "Více" reklamního poutače "Aukce".

 

 

 

Zvolte termín umístění reklamy, který chcete dražit (tlačítko brýle).

 

 

 

Zobrazí se Vám stav aukce a nejvyšší poslední podání. Pokud chcete přihodit napište částku a potvrďte červeným tlačítkem "Přihodit".

 

 

 

Pro zjištění okamžitého stavu dražby stisknete tlačítko "Aktualizovat informace o aukci".

 

 

 

Pravidla dražení Aukce:

Aukce budou vypisovány průběžně a to minimálně dva měsíce dopředu. Podání v Aukci je závazné, dražba bude ukončena vždy 4 týdny před draženým termínem reklamy na serveru panKapička, aby vznikl dostatečný časový prostor na předání reklamních materiálů. Pokud se stanete vítězem dražby, budete kontaktováni panemKapičkou,  budou Vám sděleny technické parametry reklamy a způsob platby. Při nedodržení dohodnutých podmínek bude vydražený prosor postoupen druhému dražiteli v pořadí.

Při opakovaném narušování průběhu dražby  falešným přihazováním nebo při opakovaném porušení dohodnutých podmínek bude možnost zůčastnit se aukce takovým výtečníkům dočasně zakázána.

 

Upozornění:

Každá reklamní plocha v jednotlivých kategoriích Sortimentu a na Úvodní straně se draží zvlášť.

 

Svěže panKapička!