bag alam

bagalam

Sac Longchamp Le Pliage

Tištěná média *
Svět koupelen
čtvrtletník, *
cena 49 Kč
HOME
měsíčník, *
cena 49 Kč
Bydlení Stavby Reality
měsíčník, *
cena 49 Kč
Obklady, dlažba a sanita
dvojměsíčník, *
cena 49 Kč
* REKLAMA Když je málo i bazén !!! Návrhy a realizace interiérů prodej dřeva a paliv Broukal Knihy pro každého Speed media Krasohledy Rybařík - specialista na přívlač Truhlářské práce a výroba nábytku na zakázku Managment stánkového prodeje Maryška Elektrocentrum
Administrace *
Nový uživatel Nápověda
nová firma

Vážení návštěvníci

panKapička pro Vás připravuje další ročník fotografické soutěže
NEJKRÁSNĚJŠÍ KOUPELNA o ''možná pěknej balík'' a další ceny!

Zůčastnit se může každý, kdo má NEJKRÁSNĚJŠÍ KOUPELNU a neohroženě vloží její fotografie do fotogalerie panKapička!
Koupelna, s níž se budete ucházet o hlavní výhru, nemusí být realizovaná v současnosti nebo době nedávné. Vždyť inspirace minulostí jest lidskou přirozeností a tvůrčí duch osobnosti v neotřelém pojetí designu či materiálu, může hravě vyvážit i ty nejmodernější technologie. Vždy se ovšem musí jednat o reálný prostor sloužící tělesné očistě!

Vítěze hlavní ceny určí veřejné hlasování! Ceny získá prvních 10 umístěných podle počtu hlasů!
Uzávěrka letošního ročníku soutěže je 15.11.2012

Všech 10 vítězů dostane dárek v podobě krasohledu http://www.kapickoskop.com dle vlastního výběru!
V následné komunikaci upřesníme a v hlasování u každého z jednotlivých umístěných zveřejníme skutečnou reálnou cenu, na základě Vámi dodaného podrobného soupisu materiálů, která bude "možná pěknej balík'' !!! Do kalkulace se započítává veškerý nadomítkový materiál včetně obkladů a zařizovacích předmětů. Všichni podílející se dodavatelé, kteří působí v současnosti na trhu a mají firemní záznam na portále panKapička, budou zveřejněni formou odkazů u jednotlivých příspěvků v top 10! Dále pak budou dodavatelé materiálů pro vítěznou fotografii odměněni zpřístupněním administrace firemního záznamu a ostatních uživatelských služeb portálu na 12měs. ZDARMA! Fotografie koupelen vložené po tomto datu se již budou započítávat do dalšího ročníku!

Slavnostní předání výhry proběhne v Lipnici nad Sázavou 5.12.2011 v odpoledních hodinách V hostinci U České koruny z rukou přímého potomka slavného spisovatele pana Martina Haška.

Pozváni budou samozřejmě také zástupci dodavatelských firem.
Hudebně toto slavnostní matiné doprovodí uskupení Pátrači a z předání bude pořízen videozáznam, který Vám po zpracování co nejdříve
nabídneme ke shlédnutí!

Svěže panKapička


Přidat fotografii
Vyberte album
Soubor s fotografií  
Název
 
Autor
 
Popis
 
Přidat video
Název
 
Popis
 
Náhled
Odkaz
 
Embed object